{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/ring-orta-sehpa" "name":"Ring Orta Sehpa" }}
Ring Orta Sehpa
Ring Orta Sehpa

Ring Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Bakır ve beyazın muhteşem uyumu: Ring orta sehpa…
Yaşam alanlarının dekorasyonlarının önemli bir parçası olmaya aday olan Ring orta sehpa, beyaz ve bakır tonlarından elde edilen doğal görünümü ile modern dekorasyonlarınızı tamamlıyor.

Ring orta sehpa, vereceğiniz davetlerde ikramlarınızı şık bir biçimde sunabilmeniz için imkan sağlıyor. Konumlandırıldığı odanın havasını değiştirmeyi başaran model, oturma odaları veya salonların orta bölümlerine yerleştirildiği takdirde odanın dekorasyonuna yeni bir hareket kazandırıyor. 800 mm genişliğe, 800 mm derinliğe ve 385 mm yüksekliğe sahip olan sehpa, ölçülü boyutu sayesinde hem günlük kullanımda hem de davetlerde gönül rahatlığıyla kullanılabileceğinin altını çizmiş oluyor.

Genişlik: 800 mm
Derinlik: 800 mm
Yükseklik: 385 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.