{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/ring-ayna" "name":"Ring Ayna" }}
Ring Ayna
Ring Ayna

Ring Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Yaşam alanlarınızdaki zarafet...
Modern duruşu ile kullanıcıyı etkilemeyi başaran ring ayna, salon ya da oturma odanızda yenilikçi bir estetik elde etmenize destek oluyor.

Ring aynanın ideal ölçüleri, bulunduğu farklı iç mekânlara uyum sağlamasını kolaylaştırıyor. Aynanın ortama derinlik kazandırma özelliğinden de istifade ederek yaşam alanınızın olduğundan daha büyük ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Göz alıcı tasarımına hayran kalacağınız ürünün kalitesinin de kayda değer olduğunu göreceksiniz. Kaliteli yapısı ve zarif duruşu ile ön plana çıkan aynayı Alfemo farkıyla tercih ederek yaşam alanınızın havasını tek bir dokunuş ile değiştirmeniz mümkün!

Genişlik: 700 mm
Derinlik: 18 mm
Yükseklik: 737 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.