{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/rialto-tekli" "name":"Rialto Tekli" }}
Rialto Tekli
Rialto Tekli
Rialto Tekli
Rialto Tekli
Rialto Tekli
Rialto Tekli
Rialto Tekli
Rialto Tekli
Rialto Tekli
Rialto Tekli

Rialto Tekli

Oturma Grubu Berjer

Rialto’nun modern zarafeti…
Göz alıcı şık tasarımı ile takdirleri toplayan Rialto tekli koltuk, modern tarzda dekore edilmiş oturma odalarının gözdesi olmayı başarıyor.

Arkalık minderi ve kolluklarının dış kısmındaki kapitone düğme detayları ile Rialto koltuğu oturma odası dekorasyonlarınıza dahil ederek tasarımlarınıza hareket katabilirsiniz. Hoş gri tonu ile dikkat çeken bu model, ahşap görünümlü yerden yüksek ayakları sayesinde kolay temizlik imkanı sunuyor. Dolgulu sırt minderi ve ergonomik kolluk tasarımı ile üst düzey konforun kapılarını aralayan Rialto tekli koltuk, keten kumaşı ile de sıklıkla tercih edilen modellerden biri oluyor. Rialto, şık ve rahat bir tekli koltuk arayışında olan kullanıcılarımız için harika bir seçim olarak öne çıkıyor.

Rialto Tekli
Genişlik: 8500 mm / Derinlik: 8800 mm / Yükseklik: 800 mm

Keten

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.