{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/purina-berjer-3" "name":"Purina Berjer" }}
Purina Berjer
Purina Berjer
Purina Berjer
	Purina Berjer
	Purina Berjer
Purina Berjer
Purina Berjer
Purina Berjer
	Purina Berjer
	Purina Berjer

Purina Berjer

Oturma Grubu Berjer

Yaşam alanlarınızda sadeliğin temsilcisi...
Yaşam alanlarında sadeliğin yanı sıra şıklık da arayanların öncelikli tercihi olan Purina berjer, göz alıcı rengi ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

RENK SEÇİNİZ

  • Açık Gri
    Açık Gri
  • Lacivert [+200,00 TL]
    Lacivert [+200,00 TL]

Oturma alanında yüksek yoğunluklu süngerlerin kullanıldığı berjer, ince kol dayama bölümleri ile de konforlu bir ürün olmayı başarıyor. Berjerdeki kırlent detayı da gözlerden kaçmıyor. Oturma esnasında bel kısmına destek sağlayan kırlent, üründen beklenen konforu almayı sağlıyor. Ahşap ayak detayları ile de zarif bir tasarım ortaya koyan Purina berjer, ayakların yerden yüksek olması sayesinde kolay temizlik imkânı sunuyor. Yaşam alanlarında modern bir duruş yakalamak istiyorsanız bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Purina  Berjer 
Genişlik: 690  mm / Derinlik: 830 mm / Yükseklik: 880 mm

Keten

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.