{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/yuksek-sifonyerler" "name":"Yüksek Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/prado-yuksek-sifonyer" "name":"Prado Yüksek Şifonyer" }}
Prado Yüksek Şifonyer
Prado Yüksek Şifonyer
Prado Yüksek Şifonyer
Prado Yüksek Şifonyer
Prado Yüksek Şifonyer
Prado Yüksek Şifonyer

Prado Yüksek Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Yüksek Şifonyerler

Prado yüksek şifonyer ile aradığınız estetik detay artık evinizde!
5 çekmeceli olan Prado yüksek şifonyer modelinin gövdesinin açık renk tonu ile siyah kulp ve ayak detayları birleşerek şık bir görüntü sunuyor. Yatak odanızın dekorasyonunu tamamlayan bu şifonyer modeli geniş iç hacmiyle eşyalarınızı rahatça muhafaza etmenizi sağlıyor.

Şifonyerin tasarımında keskin çizgilerin ustalıkla kullanılması sayesinde oluşan geometrik görünüm estetik algısını farklı bir boyuta taşıyor. Yüksek şifonyerde kullanılan modern ve yüksek ayaklar, zarafeti ve şıklığı yatak odanızla buluşturuyor. Bu çağdaş ve sade tasarım, estetik anlayışına yeni bir boyut kazandırırken, en çok huzura ihtiyaç duyduğunuz yaşam alanında tüm ihtişamıyla dikkatleri çekiyor.

Genişlik: 611 mm
Derinlik: 479 mm
Yükseklik: 1073 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.