{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sifonyerler" "name":"Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/prado-sifonyer" "name":"Prado Şifonyer" }}
Prado Şifonyer
Prado Şifonyer
Prado Şifonyer
Prado Şifonyer
Prado Şifonyer
Prado Şifonyer

Prado Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Şifonyerler

Prado şifonyer ile yatak odanızda estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.
Ferahlatıcı etkisi ve açık renk uyumu ile çok çeşitli dekorasyon fikirlerini Prado şifonyer ile kolayca yatak odanıza taşıyabilirsiniz.

Özel kulp tasarımı, koyu kahverengi ayakları ile dikkat çekici detayların baş döndürücü etkisi, parlak yüzeyle birleşerek şıklığı ve ayrıcalığı aynı anda sizlere yaşatıyor. Kaliteli yapısından aldığı dayanıklılık ile evlerinizde uzun süre değerlendirebileceğiniz bu şifonyer modeli, yatak odalarınız için tamamlayıcı ve göze hoş görünen bir etki sağlıyor. Şıklığın, rahatlığın, estetiğin ve farklılığın tanımı olan Prado Şifonyer modeli, yatak odanızın vazgeçilmez ve dikkat çekici bir detayı oluyor.

Genişlik: 1268 mm
Derinlik: 479 mm
Yükseklik: 753 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.