{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/komodin" "name":"Komodin" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/prado-komodin-set" "name":"Prado Komodin Set" }}
Prado Komodin Set
Prado Komodin Set
Prado Komodin Set
Prado Komodin Set
Prado Komodin Set
Prado Komodin Set

Prado Komodin Set

Yatak Odası Komodin

Prado komodin seti çağdaş tasarımı ile yatak odanızı tamamlıyor.
Ahşap görünümü ile Prado komodin set, yatak odalarında yenilikçi bir görünüm oluşturuyor. Bu komodin modelinin fonksiyonel tasarımı kullanışlı bir alan oluşturuyor. Prado komodin setinin tasarımında kullanılan detaylar ergonomik bir kullanım sağlıyor.

Komodin setinin sahip olduğu renk kombinasyonu farklı tarzda birçok mobilyayla eşleşerek kullanıldığı alanda istenilen ambiyansın oluşturulmasına yardımcı oluyor. Komodinin ince kulbu ve yüksek ayakları özgün görünümünü destekliyor. Yatak odanızda oluşturmayı istediğiniz sıcak atmosfere Prada komodin set ile kavuşabilirsiniz. Zarif görünümüyle yatak odanızda aradığınız etkiyi sağlayan bu komodin modeliyle özel eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz.. 

Genişlik: 611 mm
Derinlik: 479 mm
Yükseklik: 472 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.