{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/gardirop" "name":"Gardırop" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/prado-giyinme-odali" "name":"Prado Giyinme Odalı Gardırop" }}
Prado Giyinme Odalı
Prado Giyinme Odalı
Prado Giyinme Odalı
Prado Giyinme Odalı

Prado Giyinme Odalı Gardırop

Yatak Odası Gardırop

Prado giyinme odalı gardırop ile yatak odanızda geniş bir alana sahip olabilirsiniz.
Yatak odasında toparlayıcı bir görev üstelenerek konforlu bir kullanıma imkan tanıyan Prado giyinme odalı gardırop kıyafetlerinizi rahatça yerleştirmenizi sağlıyor.

Genişliğinin yanı sıra şık ve klasik bir görünüm ile odanızda hoş bir yaratmanıza imkan veriyor. Ahşap dokulu koyu gri ve ceviz rengi kullanılarak tasarımı yapılan gardırop odanızda şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Bas aç, pantolonluk, cam ayna ve led aydınlatma ile gardırobun iç tasarımı yapılıyor. Prado giyinme odalı gardırop dekoratif iç tasarımının yanı sıra fonksiyonel bir kullanım imkanı tanıyor. Ayrıca kapaklarınının özel tasarımı ile sessizce açılıp kapanması sağlanıyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.