{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/gardirop" "name":"Gardırop" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/prado-6k-cam-kapak-gardirop" "name":"Prado 6K Cam Kapak Gardırop" }}
PRADO 6K CAM KAPAK GARDIROP
PRADO 6K CAM KAPAK GARDIROP
PRADO 6K CAM KAPAK GARDIROP
PRADO 6K CAM KAPAK GARDIROP
PRADO 6K CAM KAPAK GARDIROP
PRADO 6K CAM KAPAK GARDIROP

Prado 6K Cam Kapak Gardırop

Yatak Odası Gardırop

Şık yatak odalarının aranan parçası: Prado 6 kapılı gardırop!
Cam kapak ayrıntısı ve fonksiyonel özellikleri ile Prado altı kapılı gardırop, eşsiz Alfemo kalitesi ile yatak odası dekorasyonlarınıza fark katmayı hedefliyor.

Yatak odalarının düzenini büyük ölçüde sağladığı söylenebilecek olan gardıroplar, kıyafetlerinizi ve çeşitli aksesuarlarınızı düzenli bir biçimde muhafaza edebilmenize olanak sağlıyor. İki krem rengi kapağa dört siyah cam kapağın eşlik ettiği Prado gardırop da, iki çekmecesi, iki askılığı ve sekiz farklı bölmesi ile oldukça kullanışlı bir model. Prado 6 kapılı gardırop özellikle modern tarzda ve sade mobilyalar ile dekore edilmiş odalarda ideal bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.