{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/gardirop" "name":"Gardırop" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/prado-6k-aynali-kapak-gardirop" "name":"Prado 6 Kapaklı Aynalı Gardırop" }}
PRADO 6K AYNALI KAPAK GARDIROP
PRADO 6K AYNALI KAPAK GARDIROP

Prado 6 Kapaklı Aynalı Gardırop

Yatak Odası Gardırop

Şık, geniş ve pratik!
İdeal ölçüleri ve geniş iç hacmi ile kullanıcının beğenisini kazanan Prado gardırop, yatak odanızda farklı bir ambiyans yaratmanızı sağlıyor.

Giyeceklerinizi rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz büyüklükteki gardırop, 6 kapaklı yapısı ve şık tasarımı ile ortama zarafet kazandırıyor. Ürünün 6 adet kapağından 4 tanesinin aynalı olması da ürünü ayrıca cazip kılıyor. Aynaları sayesinde ortama derinlik kazandıran bu gardırop, iç mekânı daha ferah kılıyor. Yatak odanızdaki diğer ürünlerle de uyum sağlayan bu gardırop, iç dizaynı, renk seçimi ve sade hatları ile kullanıcıyı etkilemeyi başarıyor.  Siz de hem şık, hem de pratik ve sağlam bir gardırop arıyorsanız, tercihinizi Prado’dan yana kullanabilirsiniz!

Genişlik: 2516 mm
Derinlik: 591 mm
Yükseklik: 2149 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.