Power Delüx Yatak 90 X 190
Power Delüx Yatak 90 X 190
Power Delüx Yatak 90 X 190
Power Delüx Yatak 90 X 190

Power Delüx Yatak 90 X 190

875,00 TL

Alfemo Power Deluxe Yatak, orta sertlikte bonel yay ve yüksek yoğunlukta destek sünger kullanılarak yapılmıştır. Hava kapsülü özellikli bu sağlıklı yatak; hava geçirgenliği sağlayan örme kumaş yapısı ile yumuşak, rahat ve esnektir. Doğallığın mucizevi dokunuşunu Aloe vera özelliğinde hissedeceğiniz bu antibakteriyel ve antialerjik silicon elyafla üretilmiş yatağımız; nemi dengeleyerek daha kuru ve nemden uzak bir ortam yaratıyor.Serinlik ve ferahlık hissi vermenin yanı sıra, vücutta kan akışını stimile ederek antistres etkisi yaratıyor.Taşıma kulpları sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabiln Power Deluxe Yatak, Silverplus özelliği sayesinde bakteri barındırmıyor, hijyenik bir ortam sağlayarak alerjiye karşı korumada yardımcı oluyor.

ADET
- +

Ürün Açıklaması

Power Delüx yatak ile evinizdeki en özel alanın konforunu tamamlayabilirsiniz!

Örme yatak kumaşı yumuşak doku hissi verirken silikonize elyaf uygulaması hava akışı sağladığı için Power Delüx yatak, terlemeyi engelleyerek deliksiz uyku fırsatı sunuyor. Yatağın sahip olduğu paket yay sistemi hareket seslerini en aza indiriyor. Vücut şeklini alarak ağırlığı eşit dağıtan yay sistemi; bel, sırt ve omurga ağrılarının önüne geçiyor. Yüksek yoğunlukta olan süngeri ve kenar desteğiyle yumuşacık ve konforlu uyku alanı oluşturan bu yatak modeli, yan kenarında bulunan kulplar sayesinde kolaylıkla kaldırılıp taşınabiliyor. Özel tasarım kumaşı, maksimum hava dolaşımı ile Power Delüx yatağın nefes almasını sağlıyor. Bu yatağın orta sert yapısı vücutta ağrı yapmıyor ve kan akışını dengeleyerek antistres etki sağlayıp huzurlu uyku imkanı sunuyor.

Silverplus özelliği sayesinde bakteri barındırmıyor, hijyenik bir ortam sağlayarak alerjiye karşı korumada yardımcı oluyor.

Ürün özellikleri
Özellik Adı Özellik
Ürün Boyutları
Genişlik: 900 mm
Derinlik: 1900 mm
Yükseklik: 180 mm

Power Delüx Yatak 90 X 190

FİYAT

875,00 TL
ADET
- +

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.