{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yatak" "name":"Yatak" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/power-delux-yatak-90-190-tek-kisilik" "name":"Power Delüx Yatak 90 X 190" }}
Power Delüx Yatak 90 X 190
Power Delüx Yatak 90 X 190
Power Delüx Yatak 90 X 190
Power Delüx Yatak 90 X 190

Power Delüx Yatak 90 X 190

Yatak & Baza Yatak

Power Delüx yatak ile evinizdeki en özel alanın konforunu tamamlayabilirsiniz.
Örme yatak kumaşı yumuşak doku hissi verirken silikonize elyaf uygulaması hava akışı sağladığı için Power Delüx yatak, terlemeyi engelleyerek deliksiz uyku fırsatı sunuyor.

EBAT

Yatağın sahip olduğu paket yay sistemi hareket seslerini en aza indiriyor. Vücut şeklini alarak ağırlığı eşit dağıtan yay sistemi; bel, sırt ve omurga ağrılarının önüne geçiyor. Yüksek yoğunlukta olan süngeri ve kenar desteğiyle yumuşacık ve konforlu uyku alanı oluşturan bu yatak modeli, yan kenarında bulunan kulplar sayesinde kolaylıkla kaldırılıp taşınabiliyor. Özel tasarım kumaşı, maksimum hava dolaşımı ile Power Delüx yatağın nefes almasını sağlıyor. Bu yatağın orta sert yapısı vücutta ağrı yapmıyor ve kan akışını dengeleyerek antistres etki sağlayıp huzurlu uyku imkanı sunuyor.

Genişlik: 900 mm
Derinlik: 1900 mm
Yükseklik: 180 mm

sense dream

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.