{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/power-del%C3%BCx-yatak-140-x-200" "name":"Power Delüx Yatak 140 X 200" }}
Power Delüx Yatak 140 X 190
Power Delüx Yatak 140 X 190
Power Delüx Yatak 140 X 190
Power Delüx Yatak 140 X 190
Power Delüx Yatak 140 X 190
Power Delüx Yatak 140 X 190
Power Delüx Yatak 140 X 190
Power Delüx Yatak 140 X 190

Power Delüx Yatak 140 X 200

Alfemo Power Deluxe Yatak, orta sertlikte bonel yay ve yüksek yoğunlukta destek sünger kullanılarak yapılmıştır. Hava kapsülü özellikli bu sağlıklı yatak; hava geçirgenliği sağlayan örme kumaş yapısı ile yumuşak, rahat ve esnektir. Doğallığın mucizevi dokunuşunu Aloe vera özelliğinde hissedeceğiniz bu antibakteriyel ve antialerjik silicon elyafla üretilmiş yatağımız; nemi dengeleyerek daha kuru ve nemden uzak bir ortam yaratıyor.Serinlik ve ferahlık hissi vermenin yanı sıra, vücutta kan akışını stimile ederek antistres etkisi yaratıyor.Taşıma kulpları sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabiln Power Deluxe Yatak, Silverplus özelliği sayesinde bakteri barındırmıyor, hijyenik bir ortam sağlayarak alerjiye karşı korumada yardımcı oluyor.

EBAT

Power Delüx ile aranan konfor yatak odanızda!

Orta sertlikte oluşturularak beden sağlığına destek olan çift kişilik Power Delüx yatak, sunduğu konfor ile dikkat çekiyor. Yatağın katmanlarında paket yay sistemi ve yüksek yoğunluklu destek süngeri kullanılarak kaliteli uyku geçirmenize yardımcı oluyor. Örme kumaşı ile daha konforlu bir deneyim yaşatan bu çift kişilik yatak modeli, 140x190 cm ölçüsüyle birçok baza ve karyola modeliyle rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Yüksek kalitede hava kapsülleri ile rahat nefes alabilen yüzeye sahi olan Power Delüx yatak modeli, antibakteriyel silikon elyafı sayesinde hijyenik bir ortam sağlayarak olası durumlara karşı cildi efektif bir şekilde koruyor. 

Silverplus özelliği sayesinde bakteri barındırmıyor, hijyenik bir ortam sağlayarak alerjiye karşı korumada yardımcı oluyor.

Genişlik: 1400 mm
Derinlik: 1900 mm
Yükseklik: 180 mm

sense dream

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.