{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/pia-yan-sehpa-orta" "name":"Pia Yan Tekli Sehpa Orta" }}
Pia Yan Tekli Sehpa Orta
Pia Yan Tekli Sehpa Orta
Pia Yan Tekli Sehpa Orta
Pia Yan Tekli Sehpa Orta

Pia Yan Tekli Sehpa Orta

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Pia yan sehpa mermer desenli görünümüyle evinizde modern bir hava yaratıyor.
Oturma alanlarının tamamlayıcı aksesuarlarından biri olan Pia yan sehpa orta boylu modeliyle fonksiyonel kullanım sağlıyor. Tasarımında kullanılan ahşap kaplama çerçeve detayının yarattığı farklı görünüm dikkat çekiyor.

Ahşap çerçeve içerisinde bulunan mermer desenli görünüm tasarımı tamamlıyor. Zarif görünümlü siyah renkte olan ayakları, sehpanın modern görünümünü destekliyor. Ayakların uç kısımları altın rengi ile sehpanın görsel bütünlüğünü tamamlıyor. Pia yan sehpa, yer kaplamayan ölçüleri ile salonlarınıza hoş bir görünüm kazandırıyor. Gözleri üzerine çeken dinamik yapısıyla bulunduğu ortamın güzelleşmesine katkı sağlayan Pia yan sehpa yaşam alanlarının her köşesinde kullanılabiliyor. 

Genişlik: 390 mm
Derinlik: 390 mm
Yükseklik: 502 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.