{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/pia-yan-sehpa-kucuk" "name":"Pia Yan Tekli Sehpa Küçük" }}
Pia Yan Tekli Sehpa Küçük
Pia Yan Tekli Sehpa Küçük
Pia Yan Tekli Sehpa Küçük
Pia Yan Tekli Sehpa Küçük

Pia Yan Tekli Sehpa Küçük

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Pia yan sehpa dikkat çeken görünümüyle göz kamaştırıyor.
Kendisi küçük ama marifeti büyük olan Pia yan sehpa, yeni trendleri bir araya toplayarak sizlerle buluşturuyor. İlk bakışta dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu ürün, salonların gözdesi haline geliyor.

Ayaklı tepsi görünümünde olan bu model, göz yormayan detaylarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Ahşap çerçeveye destek veren ince ve siyah ayakları farklı görünmesine yardımcı oluyor. Ayak uçlarında bulunan altın detayı ise dış görünüşünü zenginleştiriyor. Zarif bir görünüm sunan Pia yan sehpa küçük olan modeliyle her odada kullanılabiliyor ve bulunduğu ortamın daha da güzelleşmesine katkıda bulunuyor. Yan sehpa üzerinde saksı veya aksesuarlarınızı sergileyebilir ya da misafirlerinize kahve ikramı yapabilirsiniz.  

Genişlik: 390 mm
Derinlik: 390 mm
Yükseklik: 445 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.