{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/pia-yan-sehpa-buyuk" "name":"Pia Yan Tekli Sehpa Büyük" }}
Pia Yan Tekli Sehpa Büyük
Pia Yan Tekli Sehpa Büyük
Pia Yan Tekli Sehpa Büyük
Pia Yan Tekli Sehpa Büyük

Pia Yan Tekli Sehpa Büyük

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Pia yan sehpa, en güzel anlarınıza eşlik ediyor.
Kullanışlı olması nedeniyle tercih edilen Pia yan sehpa büyük olan modeliyle misafirlerinize kusursuz sunumlar yapmanızı sağlıyor. Dış görünümü sayesinde oldukça beğenilen bu modelde ilk olarak renklerin uyumu dikkat çekiyor.

Ahşap kaplama çerçeveyle tasarlanan oval bölüm ince, zarif ayaklarla destekleniyor. Pia yan sehpa, ayak uçlarında kullanılan altın renk detayı ile gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Nemli bir bezle kolayca temizleyebilen bu sehpa uzun yıllar bozulmadan istenilen her alanda kullanılabiliyor. Dekoratif olarak da kullanılabilen yan sehpa, saksı ve aksesuarlarınız için uygun bir alan oluşturuyor. Her zevke hitap eden bu sehpa modeli mobilyalarınıza uyum sağlıyor. 

Genişlik: 390 mm
Derinlik: 390 mm
Yükseklik: 558 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.