{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/pia-orta-sehpa" "name":"Pia Orta Sehpa" }}
Pia Orta Sehpa
Pia Orta Sehpa

Pia Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Pia orta sehpa ile evinizin estetiğini tamamlayabilirsiniz.
Oturma alanlarının dekorasyonunu tamamlayan parçalardan biri olan Pia orta sehpa, sade duruşu ve modern tarzı ile dikkat çekiyor. Bu sehpa modelinin estetik görünüme sahip olan mermer desenli üst panelini tamamlayan ahşap kaplamalı çerçeve detayı kullanıldığı alanın ambiyansını destekliyor.

İnce siyah ayaklarının alt kısmında bulunan altın renkli detay sehpanın zarif görünümünü tamamlıyor. Kir tutmayan yüzeyi ve kaliteli malzemeleri ile uzun yıllar kullanım imkanı sunan sehpa modeli ile dekoratif objelerinizi göz alıcı bir şekilde sergileyebilirsiniz. Salonunuzun dekorasyonunu Pia orta sehpa ile tamamlayarak çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Salonlar haricinde evin birçok alanında kullanılabilecek olan bu sehpa modelinin sağladığı kullanım konforunu şık görünümü tamamlıyor. 

Genişlik: 700 mm
Derinlik: 700 mm
Yükseklik: 445 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.