{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/petra-baslik-90-cm-tek-kisilik" "name":"Petra Başlık 90 Cm" }}
Petra Başlık 90 Cm
Petra Başlık 90 Cm
Petra Başlık 90 Cm
Petra Başlık 90 Cm
Petra Başlık 90 Cm
Petra Başlık 90 Cm

Petra Başlık 90 Cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Petra başlığa sırtınızı güvenle yaslayın.
Modern tasarımıyla göz dolduran Petra başlık, yatak odanızda yeni bir tarz oluşturuyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde tarzınıza uygun rengi seçebilir, deri ya da kumaş alternatifleri arasından tercih yapabilirsiniz.

BOYUT SEÇİNİZ

Kendi zevkinize göre seçtiğiniz Petra başlık ile evinizin en özel odasında şık ve konforlu bir bir alan yaratabilirsiniz. Petra başlık, 90 cm ölçüsündeki bazayla iç içe geçecek mekanizması sayesinde kolay bir kurulum sağlıyor. Kübik şeklinde dikilen tasarımına çekme detayıyla harika bir hava kazandırılan bu başlık, kumaş kalitesi ve görünümü ile başlı başına stilini yansıtıyor. Yaslanıldığı esnada sırt kısmına rahatsızlık hissi vermeyen yumuşak dokusu ile öne çıkan bu ürün, ekstra konfor deneyimi de yaşatıyor. 

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.