{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/petra-baslik-200-cm-cift-kisilik" "name":"Petra Başlık 200 Cm" }}
Petra Başlık 200 Cm
Petra Başlık 200 Cm
Petra Başlık 200 Cm
Petra Başlık 200 Cm
Petra Başlık 200 Cm
Petra Başlık 200 Cm

Petra Başlık 200 Cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Petra başlık ile yatağınızı göz alıcı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
Yatak odalarının görünümünü tamamlayan Petra başlık sağladığı konfor ile sağlıklı bir uyku uyumanıza yardımcı oluyor. Klasik detaylar ile çağdaş görünümün birleştiği bu başlık modeli 200 cm ölüsüyle kullanıma sunuluyor.

BOYUT SEÇİNİZ

İhtiyacınız olan rengi kolayca bulabilmeniz için alternatif renk seçenekleri bulunuyor. Kumaş ve deri alternatifleriyle üretilen Petra başlık modeli, yaşam alanınızdaki ambiyansı destekliyor. Temizliği oldukça kolay olan bu model, özel dikimiyle göz dolduruyor. Yaşam alanınızda oluşturmayı istediğiniz ambiyansı destekleyen Petra başlık birçok farklı tarzda mobilya ile uyum sağlayarak özgür değişimler yapmanıza olanak veriyor..

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.