{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/petra-baslik-180-cm-cift-kisilik" "name":"Petra Başlık 180 Cm" }}
Petra Başlık 180 Cm
Petra Başlık 180 Cm
Petra Başlık 180 Cm
Petra Başlık 180 Cm
Petra Başlık 180 Cm
Petra Başlık 180 Cm

Petra Başlık 180 Cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Petra başlık, bir yatağın başına gelebilecek en güzel şey... Baza başlıkları yatak odası dekorasyonlarında ilk göze çarpan parça oluyor. Karyola ve bazaların baş tacı olan Petra, çağa ayak uyduran tasarımı ve özel dikiş detayları ile yatak odası dekorasyonuna yepyeni bir soluk getiriyor.

BOYUT SEÇİNİZ

180 cm ebadındaki çift kişilik Petra başlık yatağınıza ve bazanıza uygun, trend kumaş ve renk seçenekleriyle beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Titiz işçiliği sayesinde yıllarca keyifle kullanabileceğiniz baza başlığı size üst düzey bir konfor yaşatmayı hedefliyor. Dekorasyonda modern çizgilerden hoşlanıyorsanız Petra baza başlığı ile yatak odanızı şık bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.