{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/petra-baslik-150-160-cm-cift-kisilik" "name":"Petra Başlık 150-160 Cm" }}
Petra Başlık 150-160 Cm
Petra Başlık 150-160 Cm
Petra Başlık 150-160 Cm
Petra Başlık 150-160 Cm
Petra Başlık 150-160 Cm
Petra Başlık 150-160 Cm

Petra Başlık 150-160 Cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Yatak odalarının vazgeçilmezi Petra baza başlığı sizlerle!
Modern tasarıma sahip Petra başlık yatak odanıza çağdaş bir görünüm katıyor. Petra yatak başlığı, bazaların tamamlayıcısı olmakla birlikte artık yatak odalarının da vazgeçilmez detayı haline geliyor.

BOYUT SEÇİNİZ

Yatak başlık kullanımında kumaş detayı önemli detaylar arasında yer alıyor. İhtiyacınız olan başlık detayını kullandığınız alanın dokusuna uygun deri ve kumaş seçenekleri arasından tercih ederek tarzınızı yansıtan bir alan oluşturabilirsiniz.  Bu başlık modeli kirlenme ihtimaline karşı silinebilir kumaş kaplamaları ile odanızın atmosferinin bozulması engelliyor. Petra baza başlıkları kaliteli üretim malzemeleriyle estetik görüntüsünü uzun yıllar boyunca muhafaza eden yapısı sayesinde size ve ailenize eşlik ediyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.