{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/petra-baslik-140-cm-cift-kisilik" "name":"Petra Başlık 140 Cm" }}
Petra Başlık 140 Cm
Petra Başlık 140 Cm
Petra Başlık 140 Cm
Petra Başlık 140 Cm
Petra Başlık 140 Cm
Petra Başlık 140 Cm

Petra Başlık 140 Cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Petra başlık, yatak odalarına modern ve göz alıcı bir dekorasyon tarzı getiriyor. Bir tasarım harikası olan Petra başlık yatak odanıza modern bir stil kazandırıyor.

BOYUT SEÇİNİZ

140 cm ölçüsündeki baza başlığı çift kişilik karyola ve bazalar ile kombinlenerek yatak odanızı şık bir biçimde tamamlıyor. Dekorasyona yeni bir soluk getiren baza başlığı, deri ve kumaş türlerine göre çeşitlenen renk alternatifleriyle tarzınızı yansıtmanız için size harika bir fırsat sunuyor. Özel dikiş detaylarıyla dikkat çeken Petra başlık, titiz işçiliği ve kaliteli dolgu malzemesiyle sizin için benzersiz bir konfor alanı yaratıyor. Yorucu bir günün ardından sırtınızı yaslayıp uykuya hazırlanacağınız bu rahat başlığı uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.