{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/baza-basliklari" "name":"Baza Başlıkları" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/petra-baslik-100-cm-tek-kisilik" "name":"Petra Başlık 100 Cm" }}
Petra Başlık 100 Cm
Petra Başlık 100 Cm
Petra Başlık 100 Cm
Petra Başlık 100 Cm
Petra Başlık 100 Cm
Petra Başlık 100 Cm

Petra Başlık 100 Cm

Yatak & Baza Baza & Başlık Baza Başlıkları

Petra başlık ile şık görünüm evinizin en özel alanında!
Renk seçenekleri ve kumaş alternatifiyle Petra başlık evinize uygun seçimi yapmanızı sağlıyor. Uzun ömürlü ve zarif görünümlü bir başlık olan Petra,  yatak ve baza renginize göre seçebileceğiniz farklı renklerle işlenen kadife, keten ve deri kaplamalar ile estetik görünüm sunuyor.

BOYUT SEÇİNİZ

Deri kaplama olan Petra baza başlığı odanıza asaleti getirirken, kadifenin sadeliği ve modernliği sizi kendisine çekiyor. İster lacivert bir kadife ile isterseniz de bej bir keten ile ya da siyah derinin eşsizliğiyle odanızı şık bir görünüme dönüştürüyor. Tek kişilik Petra başlık yatak odanızda istediğiniz görünümü oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.