{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/parma-berjer" "name":"Parma Berjer" }}
Parma Berjer
Parma Berjer
Parma Berjer
Parma Berjer

Parma Berjer

Oturma Grubu Berjer

Parma berjer ile yaşam alanınızda zarif bir görünüm oluşturabilirsiniz.
Eviniz veya ofisiniz için zarif görünüme sahip olan bir tasarım arıyorsanız Parma berjer estetik görünümü ve ergonomik yapısıyla ihtiyacınıza uygun kullanım sunar. Rengi ve kalitesiyle kullanım alanınızın var olan ambiyansını destekleyen bu koltuk modeli kaliteli kumaşıyla ön plana çıkıyor.

Parma berjer sağlam ayakları üzerinde sizlere konforlu bir oturum sağlıyor. Minderindeki dikey çizgileri ve modern görüntüsüyle odanıza yepyeni bir hava katıyor. Dikişlerinin sağlamlığı ise diğer bir önemli nokta olarak öne çıkıyor. Zarif görünümlü ince kol yapısına sahip olan Parma berjer yaşam alanınızda istediğiniz rahat oturma alanını oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Parma Berjer 
Genişlik: 770 mm / Derinlik: 700 mm / Yükseklik: 900 mm

Nubuk

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.