{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/palermo-berjer" "name":"Palermo Berjer" }}
Palermo Berjer
Palermo Berjer
Palermo Berjer
Palermo Berjer
Palermo Berjer
Palermo Berjer
Palermo Berjer
Palermo Berjer

Palermo Berjer

Oturma Grubu Berjer

Palermo berjer ile günün yorgunluğunu üzerinizden atın... Modern çizgisiyle hayranlık uyandıran Palermo berjer, şık döşemesiyle dikkat çekiyor. Dinlenirken, kitap okurken veya çalışırken üzerinde kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissedeceksiniz.

Berjer zarif tasarımı ile evin her köşesinde farklı bir ambiyans yaratıyor. Antrasit rengiyle dekorasyonun diğer parçalarıyla uyumlu bir duruş sergiliyor. Berjer için özel olarak üretilen kırlenti ise belinize sağladığı destek ile size maksimum konfor sağlıyor. Hafif ve dayanıklı Palermo berjeri kullanım amacınıza göre salon, oturma odası, genç odası ya da çalışma odası gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Palermo Berjer 
Genişlik: 900 mm / Derinlik: 870 mm / Yükseklik: 900 mm

Keten

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.