Oturma Grubu

Oturma Grubu

Oturma odaları, evlerimizin belki de en çok vakit geçirdiğimiz; hem ailece bir arada olduğumuzda hem de konuk ağırladığımız zamanlarda kullandığımız, bazen yemek yediğimiz, bazen film izlediğimiz, bazen de yalnız başımıza biraz rahat edip dinlenmek için tercih ettiğimiz alanları… Ne kadar sık kullanıldıkları ve bizim için ne kadar önemli oldukları göz önüne alındığında, oturma odalarının hem göz zevkimize hem de ihtiyaçlarımıza hitap edecek şekilde dekore edilmesi; dekorasyonda kaliteli, konforlu, kullanışlı ve estetik mobilya ve aksesuarların tercih edilmesi önem taşıyor.

Alfemo’nun evinizin tüm mobilya ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz zengin kataloğunda, daha şık ve konforlu bir oturma odasına sahip olmanız için gereksinim duyacağınız her parçayı -ve çok daha fazlasını!- keşfedebilirsiniz!

Zevkinize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Bir Oturma Odası İçin

Alfemo kataloğunda, kişisel beğenileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hayalinizdeki oturma odasını yaratmak için tercih edebileceğiniz; kaliteli yapıları, özgün tasarımları ve pratik kullanımları ile ön plana çıkan tekli mobilyaları ve özenle oluşturulan takımları keşfedebilirsiniz.

Koltuk takımları kataloğunda Chesterfield’dan moderne, mekanizmalı koltuk takımlarından yataklı koltuk takımlarına kadar farklı beğenilere yönelik koltuk takımlarını inceleyebilir, berjerler kategorisinde dönen berjerlere, tekli koltuklara ve modern berjer modellerine göz atabilir, köşe koltuk kategorisinde oturma odalarınızı ve salonlarınızı en güzel şekilde tamamlayacak, tarzınıza uygun son derece kaliteli ve konforlu köşe koltuk modellerini keşfedebilir, kanepe/koltuk kategorisinde ise eviniz için ideal ikili, üçlü ve dörtlü koltukları bulabilirsiniz. Ayrıca; kitaplık, TV ünitesi, sehpa, raf ve dresuar alt kategorileri altında da tarzınıza ve yaşam alanınızın dekorasyonuna uygun birbirinden kaliteli alternatifleri keşfedebilir, oturma odanıza değer katacak pek çok seçeneği bulabilirsiniz.

Eğer siz de yeni bir eve taşınıyorsanız ya da oturma odanızı yenilemek istiyorsanız, sizi fazlasıyla tatmin edecek tüm ürünleri ayrıcalıklı online kataloğumuzda bulabilirsiniz. Ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, malzeme ve ölçü gibi çeşitli detayları öğrenmek için ilgili ürün sayfalarına göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve stilinize en uygun seçenekleri, online mağazamız üzerinden yalnızca birkaç tıka kolayca sipariş verebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.