ORTA AMERİKA, MOBİLYALARINI ALFEMO'DAN ALIYOR...

12 Kasım 2020 Perşembe

Türkiye mobilya sektörünün lider markalarından Alfemo, Orta Amerika’nın önde gelen ticaret merkezlerinden Panama’daki 2. Mağazasının kapılarını geçtiğimiz günlerde açtı. 

ORTA AMERİKA, MOBİLYALARINI ALFEMO'DAN ALIYOR...Açılış sebebiyle düzenlenen özel organizasyonda açıklama yapan Alfemo Mobilya Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu: “Dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olan ve konumu gereği ticaretin merkezinde yer alan Panama’da ikinci mağazamızı açmış olmaktan mutluyuz.  Gerek mağaza konseptimiz,  gerekse her beğeniye hitap eden, kendine özgü bir tarza sahip ve fonksiyonel mobilya koleksiyonlarımız, dünyanın her yerinde  tüketiciler tarafından ilgi görüyor. Alfemo markası olarak yurtdışı yatırımlarımızı 2008 yılında başlayan Turquality destek programıyla beraber artırdık, mağazalaşma atağına devam ediyoruz. Turquality desteği ve global marka olma yolunda edindirdiği vizyonla yurtdışı yatırımlarımız hız kesmeden sürecek. Yalnızca Alfemo markası ile değil; genç, çocuk ve bebek mobilyası markamız Kids&Teens Markası ile de iddialı bir büyüme hedefimiz var. Bu doğrultuda büyük adımlar atıyoruz. Panama’daki 3. Mağazamız 2015 Ocak ayında, 4. Mağazamız ise Haziran’da Panama’nın en büyük AVM’si Alta Plaza’da hizmete girecek. Yine 2015 yılının ilk çeyreğinde  Costa Rica ve Colombia’da açılacak mağazalarımız ile, Orta Amerika’da önemli bir konuma gelmiş olacağız."

Bu bölgeye, özellikle Panama’ya yoğunlaşmamızın en önemli sebeplerinden biri, ülkenin ABD, Kanada, Singapur, Şili, Peru, Tayvan gibi ülkelerle serbest ticaret anlaşmasının bulunması. Dolayısıyla, Panama ile ticaret yapan ülkeler tüm bu pazarlara da erişim imkanına sahip oluyorlar. “ dedi.
Ramazan Davulcuoğlu sözlerini; “Amacımız, ülkelerdeki ihtiyaç ve talepleri doğru değerlendirerek, Turquality’nin de desteği ile dünyanın en güçlü mobilya zincirlerinden biri olmak. Bu hedef doğrultusunda tasarım, mağaza konsepti ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha yukarılara taşımak için çalışıyoruz.” diye sürdürdü.

Alfemo halen 5 kıtada 60’ı aşkın ülkede konsept mağazaları ile hizmet veriyor.

Alfemo Hakkında 
1997 yılından beri, Türkiye’de, döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olma vizyonu doğrultusunda ilerleyen Alfemo, mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri doğru fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor.
 
Alfemo İzmir Torbalı’da 60000 m2’si kapalı toplam 200000 m2 alanda yatak odası, yemek odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yaparak bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketiciye sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makinalarla gerçekleştiriliyor. GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararası kalite platformlarında tescilliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.