{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/aydinlatma" "name":"Aydınlatma" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/orlando-lambader-aydinlatma" "name":"Orlando Lambader Aydınlatma" }}
Orlando Lambader Aydınlatma
Orlando Lambader Aydınlatma

Orlando Lambader Aydınlatma

Tamamlayıcı/Dekorasyon Aydınlatma

Orlando lambader ile dekorasyona bambaşka bir hava katın! Şık bir lambader odanızın havasını değiştirecek önemli parçalardan biridir. Orlando lambader aydınlatma sayesinde çeşitli ortamlarda dekorasyonunuzla uyumlu estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Oturma grupları, yemek odası ve yaşam üniteleri arasında şık bir görünüm sergileyen lambader modern tasarımıyla hayranlık uyandırıyor. İsteğiniz doğrultusunda salonda, yatak odasında ya da genç odasında Orlando lambader kullanmayı tercih edebilir ve sağlıklı bir aydınlatmaya kavuşabilirsiniz. Dilerseniz kendinize özel bir okuma köşesi dekore edebilir ve bu lambaderin yayacağı doğru ışıktan yararlanabilirsiniz. Lambaderi aydınlatma işlevinin yanı sıra evinize renk katacak dekoratif bir öge olarak da değerlendirebilirsiniz.

Genişlik: 275 mm
Derinlik: 275 mm
Yükseklik: 1740 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.