{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/dresuar" "name":"Dresuar" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/nova-dresuar-beyaz" "name":"Nova Dresuar Beyaz" }}
Nova Dresuar Beyaz
Nova Dresuar Beyaz

Nova Dresuar Beyaz

Tamamlayıcı/Dekorasyon Dresuar

Evinizin dekorasyonuna Nova dresuar ile bütünlük kazandırabilirsiniz… Dekorasyonda dresuar modellerinin en yaygın kullanım alanı antreler olsa da hiç şüphesiz bu şık mobilyalar evin her köşesine çok yakışıyor.

Ahşap ve beyaz rengin muhteşem uyumunu gözler önüne seren Nova dresuar bulunduğu her ortama farklı bir hava katıyor. Kayın ağacından üretilen ahşap yüksek ayakları ve MDF üzerine beyaz lake boyalı üst paneli ile modern bir tarz yakalayan dresuarın çekmece klapası lazer işçiliğiyle hareketlendiriliyor. Sağlam yapısıyla uzun yıllar size eşlik edecek Nova dresuarın üzerinde farklı boyutlardaki fotoğraf çerçevelerinizi ve dekoratif objelerinizi sergileyebilir, evinizin dekorasyonunu şık bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Ayna Fiyata Dahil Değildir

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.