MODEKO 2012’DE ŞİMDİ ALFEMO ZAMANI…

12 Kasım 2020 Perşembe

Sektörün yenilikçi ve trend yaratan markası Alfemo, IMOB 2012’den sonra şimdi de tasarımlarının ilham kaynağı Ege’nin incisi İzmir’de gerçekleşen MODEKO Mobilya Fuarı’nda 2012 dizayn yeni koleksiyonlarını tüketicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Kuruluşundan bu yana, mobilyadan öte, şık ve modern yaşam alanlarını tüketiciye sunmayı hedef belirlemiş olan marka sadece yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları ve köşe takımlarıyla değil; kapsamlı stil bütünleyiciler ürün gamıyla da evleri şık ve modern bir konsept dahilinde dekore etmenin en kolay ve kaliteli yolunu tüketiciye gösteriyor..

2012 Dizayn yepyeni koleksiyonlar..

IMOB 2012 mobilya fuarında 2 farklı dalda tasarım ödülüne layık görülen ve kamuoyu tarafından büyük ilgi gören Como Koleksiyonunun yanında, sedir meşe ve tekstik dokulu beyazı buluşturan Dumont Koleksiyonu, Zen ceviz ve antrasit’in ilk kez birlikte kullanıldığı asimetrik detaylarıyla dikkat çeken Diego koleksiyonu ve geometrik dokunuşlarla modern çizginin temsilcisi Lucca koleksiyonu MODEKO fuarının gözdeleri olacak.  Ürün gamındaki 2012 Dizayn mobilyalar oturma grupları kategorisinde de dikkatleri çekiyor.


Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm konsept mağazalarında  ortak bir ‘Alfemo dili’ ile hizmet veren marka, ürün gamındaki yeniliklerin yanında mağaza iç ve dış konseptine yaptığı ‘şehirli’ dokunuşlar ile markanın tüketiciye vaat ettiği yeniliğin, modernizmin ve fonksiyonelliğin sinyallerini her kanaldan yayınlamış oluyor.

Alfemo Hakkında..

1997 yılından beri, Türkiye’de, döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olma vizyonu doğrultusunda ilerleyen Alfemo,  mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri doğru fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor.


Alfemo İzmir Torbalı’da 60000 m2’si kapalı toplam 200000 m2 alanda yatak odası, yemek odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yaparak bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketiciye sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makinalarla gerçekleştiriliyor. GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararsı kalite platformlarında tescilliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.