{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/alezler" "name":"Alez" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/micro-yastik-alezi-3" "name":"Micro Yastık Alezi" }}
Micro Yastık Alezi
Micro Yastık Alezi

Micro Yastık Alezi

Alez

Micro yastık alezi ile tertemiz bir ortamda uyuyun... Alezler kolay yıkanabildiği ve pratikliği nedeniyle sıkça tercih edilen uyku tekstili ürünleri arasında yer alıyor.

Yatak ve yorganların yanı sıra yastıklarda da sıkça kullanılıyor. Micro yastık alezi yer kaplamayan, hafif dokusu sayesinde dolaplarda rahatlıkla muhafaza edilebiliyor. Terletmeyen yapısı ile oldukça beğeniliyor. Leke tutmayan, kir oluşturmayan ve yatağın üzerinde iz bırakmayan alez kir oluşumunu da engelliyor. Mikrofiber yapısı ve nefes alabilen yüzeyi, size hijyenik bir uyku deneyimi sunuyor. Temiz bir ortamda güzel bir uyku çekmek isteyenlerin tercihi olan micro yastık alezini dilerseniz kendiniz kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.