{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yorganlar" "name":"Yorgan" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/micro-siliconize-cift-kisilik-yorgan" "name":"Micro Siliconize Çift Kişilik Yorgan" }}
Micro Siliconize Çift Kişilik Yorgan
Micro Siliconize Çift Kişilik Yorgan

Micro Siliconize Çift Kişilik Yorgan

Yorgan

Micro siliconize yorgan, varlığıyla yokluğunu hissedemeyeceğiniz kadar hafif… Micro siliconize çift kişilik yorgan, dolgu malzemesi olarak kullanılan silikon elyaf sayesinde son derece hafif duruyor ve üzerinizde ağırlık hissi oluşturmuyor.

Yumuşak ve pamuksu dokusuyla huzur ve dinginlik hissi yaşatıyor. Klima özelliği gösteren silikonize yorgan, yazın serin tuttuğu kadar kışın da sıcak tutabiliyor. Antialerjik ve antibakteriyel yapıları nedeni ile terleme ve kötü koku oluşumlarının önüne geçebiliyor. Çamaşır makinelerinde yıkanabilmesi sayesinde ekstra hijyenik bir uyku deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Yer kaplamayan hafif yapısı sayesinde baza içlerinde, dolap raflarında ya da vakumlu poşetlerde rahatça muhafaza edebilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz bu ürünü yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.