{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/metropolitan-baslik-160lik-bakir" "name":"Metropol Style Bakır Renk Başlık 160 cm" }}
Metropolitan Başlık 160'Lık Bakır
Metropolitan Başlık 160'Lık Bakır

Metropol Style Bakır Renk Başlık 160 cm

Yatak Odası Başlık

Metropolitan başlıkla keyfinizden ödün vermek istemeyeceksiniz. Sıradan başlıkların aksine fonksiyonelliği ön planda tutulan Metropolitan 160’lık başlık, bakır rengi ile beğeni topluyor.

BOYUT

İlk görüşte dikkatleri üzerine çeken bu ürün ile siz de üst düzey bir konfor yaşayabilirsiniz. Gerektiğinde kol kısımlarını kullanabilir ve kapatabilirsiniz. Hareketli olan kol sistemi sayesinde bardak, kumanda, gözlük gibi aksesuarlarınızı yanı başınızda tutabilirsiniz. Yatak odanızda film keyfine kahve ile eşlik edebilirsiniz. Sırt kısmı yumuşak ve ortopedik tasarlanan, bel ve kol desteği ile hareket edebilen keten kumaşlı başlığı, Metropolitan koleksiyonunun diğer parçaları ile kombinleyebilirsiniz. Yatak odanıza yeni bir soluk katacak olan bu modele evinizde yer açabilirsiniz.

Genişlik: 1640 mm
Derinlik: 330 mm
Yükseklik: 930 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.