{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/metropol-style-ahsap-ayakli-sandalye" "name":"Metropol Style Ahşap Ayaklı Sandalye" }}
Metropol Style Ahşap Ayaklı Sandalye
Metropol Style Ahşap Ayaklı Sandalye

Metropol Style Ahşap Ayaklı Sandalye

Yemek Odası Sandalye

Metropol Style ahşap ayaklı sandalye ile yemek odanızı şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
Metropol stili sandalye ev dekorasyonunuza sıra dışı bir hava katıyor. Modern tasarıma sahip bu ürünü Metropolitan yemek odası takımı içinde kullanabileceğiniz gibi dilerseniz yatak odası takımınızla da kombinleyebilirsiniz.

Kafkas meşeden oluşan bu tasarım yaşam alanlarına doğal ve sıcak bir görünüm veriyor. Sırt kısmı kontra, oturma alanı 10 mm MDF’den üretilen sandalye, kaliteli malzemeden yapılan ahşap ayakları sayesinde yıllarca dayanıklılığını koruyor. Kolay silinebilen yüzeyi ile hijyenik bir kullanım sağlarken zarifliğiyle dekorasyonu zenginleştiriyor. Metropol Style ahşap ayaklı sandalye, göze hitap eden tasarım detaylarıyla herkesi kendine hayran bırakıyor.  

Genişlik: 485 mm
Derinlik: 550 mm
Yükseklik: 940 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.