{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-masasi" "name":"Yemek Masası" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/metropalitan-yemek-masasi" "name":"Metropol Style Yemek Masası" }}
Metropalitan Yemek Masası
Metropalitan Yemek Masası
Metropalitan Yemek Masası
Metropalitan Yemek Masası

Metropol Style Yemek Masası

Yemek Odası Yemek Masası

Geniş ailelerin ilk tercihi Metropolitan yemek masası...
İki kademeli büyüme özelliğine sahip Metropol Style yemek masası her kademede 400 mm açılarak 2660 mm’ye kadar genişleyebiliyor.

772 mm yüksekliği, 974 mm derinliği ile size son derece şık ve fonksiyonel bir kullanım alanı sunuyor. Kafkas meşenin tüm cazibesini taşıyan estetik tasarım yemek odanıza otantik bir hava katıyor. Metropol Style yemek masasının üst tablası parlak Madrid yeşilinden oluşuyor. Modern tasarımıyla bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çeken yemek masası zarif detaylarıyla salonunuzu renklendiriyor. Yemek davetleri için ideal olan Metropolitan yemek masası sayesinde evinizde ağırlayacağınız misafirlerinize üst düzey bir konfor sunabilirsiniz. 

Genişlik: 1936 mm
Derinlik: 978 mm
Yükseklik: 782 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.