{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/tv-unitesi-2" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/metropalitan-yasam-unitesi" "name":"Metropol Style Yaşam Ünitesi" }}
Metropalitan Yaşam Ünitesi
Metropalitan Yaşam Ünitesi

Metropol Style Yaşam Ünitesi

Oturma Grubu Tv Üniteleri

Metropolitan yaşam ünitesiyle dekorasyona hayat verin... Kafkas meşenin doğal dokusu ile yaşam alanlarına sıcacık bir hava katan Metropolitan yaşam ünitesi, TV sehpasının yanı sıra mekana ve kişisel tercihlere göre yer değiştirebilen duvar modüllerinden oluşuyor.

Koleksiyonda yer alan TV sehpası geniş çekmeceleri ve siyah renkteki cam sergileme alanı ile salon ve oturma odalarında şık bir görünüm yaratıyor. Kapaklı dizayn edilen dikey box modül ve yatay box modül TV sehpasının çevresinde dilediğiniz şekilde monte edilebiliyor. Hareketli duvar modüllerini evin farklı köşelerinde de kullanabilir, kendinize özel bir kitaplık ya da açık raf sistemiyle mini bir sergi alanı yapabilirsiniz.

1 Adet Metropol Style Dikey Box Modül
1 Adet Metropol Style Yatay Duvar Modülü
1 Adet Metropol Style Tv Sehpası

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.