{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/metropalitan-vitrin" "name":"Metropol Style Vitrin" }}
Metropalitan Vitrin
Metropalitan Vitrin
Metropalitan Vitrin
Metropalitan Vitrin

Metropol Style Vitrin

Metropolitan vitrin, zamana karşı koyan modern dokunuşlarla yemek odalarını dönüştürüyor.
Estetik tasarımı ve fonksiyonel kullanımıyla Metropolitan vitrin yemek odalarının havasını değiştiriyor. Farklı tasarımıyla gözleri üzerine toplayan bu vitrin modeli yaşam alanınızda oluşturmayı istediğiniz değişikliği sağlıyor.

Metropolitan vitrin kendine has tasarımı sayesinde benzerlerinden ayrılıyor. Şık görünümüyle bulunduğu alanın dekorasyonunu ihtişamlı bir şekilde tamamlayan vitrin modeli cam sistemi ve spot ışıklandırmaları ile ilgi topluyor. Vitrinin yarısı siyah cam yarısı da kapaklı olacak şekilde tasarlanarak yemek odasında ihtiyacınız olan malzemeleri muhafaza ediyor. Yerden yüksek ayakları daha şık görünmesine ve pratik bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanılabiliyor. Modern çizgileri üzerinde taşıyarak zamana karşı meydan okuyor. 

Genişlik: 1200 mm
Derinlik: 456 mm
Yükseklik: 1333 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.