{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/metropalitan-tv-sehpasi" "name":"Metropol Style Tv Sehpası" }}
Metropalitan Tv Sehpası
Metropalitan Tv Sehpası

Metropol Style Tv Sehpası

Tv Üniteleri

Metropolitan TV sehpası ile şehrin stilini yaşam alanlarınıza taşıyın... Salon ve oturma odalarının vazgeçilmez bir parçası olan Metropolitan TV sehpası, Kafkas meşenin cazibesiyle görenleri kendine hayran bırakıyor.

2516 mm genişliğe, 457 mm derinliğe ve 585 mm yüksekliğe sahip bu sehpa geniş çekmeceleri ve siyah camlı bölmeleriyle size ekstra depolama ve sergileme alanı sunuyor. Sehpanın yerden yüksek ayak tasarımı estetik bir görünüm sağlamanın yanı sıra temizliği de pratik hale getiriyor. Metropol stilinin şık bir örneği olan TV sehpasını koleksiyonun diğer parçalarıyla kombinleyebilir, hareketli modülleri yaşam alanınızın şekline ve kişisel tercihlerinize göre duvara monte edebilirsiniz.

Genişlik: 2516 mm
Derinlik: 456 mm
Yükseklik: 585 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.