{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/metropalitan-sifonyer-ayna" "name":"Metropol Style Şifonyer Ayna" }}
Metropalitan Şifonyer Ayna
Metropalitan Şifonyer Ayna
Metropalitan Şifonyer Ayna
Metropalitan Şifonyer Ayna

Metropol Style Şifonyer Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Metropolitan şifonyer aynaya baktıkça ne kadar iyi bir seçim yaptığınızı göreceksiniz... Metropol stili yatak odalarının tamamlayıcı bir parçası olan ayna, takımın şifonyerinin üzerinde oldukça şık bir görünüm yaratıyor.

1230 mm genişliğinde ve 514 mm yüksekliğinde, dikdörtgen şeklinde tasarlanan şifonyer aynası, ince ve zarif yapısıyla yatak odası dekorasyonunuzu farklı bir boyuta taşıyor. Ürün, duvara sıfır monte edilebileceği gibi şifonyer ile birleştirilerek de kullanılabiliyor. Kafkas meşe ve Madrid yeşilinin hakim olduğu çerçevesiyle modern bir hava yakalayan Metropolitan şifonyer ayna; estetik tasarımının yanı sıra yatak odanıza derinlik de kazandırıyor. Modası hiç geçmeyecek bu modeli uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

Genişlik: 1230 mm
Derinlik: 22 mm
Yükseklik: 514 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.