{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsolu" "name":"Konsol" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/metropalitan-konsol" "name":"Metropol Style Konsol" }}
Metropalitan Konsol
Metropalitan Konsol
Metropalitan Konsol
Metropalitan Konsol

Metropol Style Konsol

Yemek Odası Konsol

Metropalitan konsol, elegant görünümüyle yemek odalarında büyüleyici bir görünüm oluşturuyor.
Yenilikçi tasarımıyla hem şık hem de fonksiyonel detayları buluşturan Metropalitan konsol, salonlarında farklı bir görünüm oluşturmayı isteyenlere yardımcı oluyor. Kafkas meşenin siyah ile uyumu yakalanarak dikkat çeken bir görünüm yaratıyor.

Oldukça fonksiyonel olarak dizayn edilen konsolun aydınlatma detayı dikkat çekiyor. Konsolun üst kısımlarında bulunan çekmeceler çatal,kaşık takımları ve ihtiyaç duyduğunuz diğer eşyaları muhafaza etmenize imkan sağlıyor. Modelin alt tarafında  bulunan siyah camlı bölümde ise tabak, bardak gibi eşyalar sergilenebiliyor. İç kısmı spot aydınlatma ile desteklenerek göz dolduruyor. Yerden yüksek olan ayakları kolay temizlik yapılabilmesine yardımcı oluyor. Görsel olarak kendine has bir havası olan bu üründe, zarif detaylar bulunuyor.

Genişlik: 2034 mm
Derinlik: 457 mm
Yükseklik: 810 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.