{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/metropalitan-karyola-180-x-200-kahve" "name":"Metropol Style Başlıklı Karyola 180 X 200 Kahve" }}
Metropalitan Karyola 180 X 200 Kahve
Metropalitan Karyola 180 X 200 Kahve

Metropol Style Başlıklı Karyola 180 X 200 Kahve

Yatak Odası Karyola

Estetiğin konfor ve fonksiyonellik ile eşsiz buluşması... Metropolitan stili yatak odalarının vazgeçilmez parçası olan bu karyola, kahve tonlarındaki keten kumaş başlığı ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

180x200 ebadında üretilen Metropolitan karyola şık tasarım detayları ve işlevsel özellikleriyle yatak odalarında üst düzey konfor yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Karyolanın hareketli başlığı dinlenme pozisyonunda size bel ve kol desteği sağlıyor. Ayak ucundaki bench görevi üstlenen oturma alanı ve bu alanın içinde yer alan özel bölmeler yatak odası dekorasyonunuza farklılık kazandırıyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra modelin zarif, yüksek ayakları temizliği oldukça pratik hale getiriyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.