{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/metropalitan-karyola-160-x-200-kahve" "name":"Metropol Style Başlıklı Karyola 160 X 200 Kahve" }}
Metropalitan Karyola 160 X 200 Kahve
Metropalitan Karyola 160 X 200 Kahve

Metropol Style Başlıklı Karyola 160 X 200 Kahve

Yatak Odası Karyola

Metropolitan karyola, yaratıcı fonksiyonelliği ile yatak odanızda fark yaratıyor... Modern, şık ve fonksiyonel bir tasarıma sahip olan 160x200 ebadındaki Metropolitan karyola, kahve keten kumaş başlığı ile mükemmel bir uyum yakalıyor.

Karyolanın başlığındaki hareketli bel ve kol desteği yatağınızda uzanıp kitap okurken keyifle çayınızı yudumlamanıza olanak sağlıyor. Karyolanın ayak ucundaki özel oturma alanında yer alan dekoratif bölmeler kişisel eşyalarınız için size ekstra saklama alanı yaratıyor. Yüksek ayak tasarımıyla estetik bir duruş sergileyen Metropolitan karyola, bu özelliğiyle temizliği pratik hale getirerek yatak odasında hijyenik bir ortam oluşturuyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.