{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/marsilia-berjer" "name":"Marsilia Berjer" }}
Marsilia Berjer
Marsilia Berjer
Marsilia Berjer
Marsilia Berjer
Marsilia Berjer
Marsilia Berjer

Marsilia Berjer

Oturma Grubu Berjer

Evinizin en güzel köşesini Marsilia berjere ayırın... Yaşam alanlarında size özel konfor alanları oluşturan berjerler sadece salon ve oturma odalarında değil evin her köşesinde rahatlıkla konumlandırılıyor.

Marsilia oturma grubu içinde yer alan bu şık berjer de minimal çizgisi ve renkli tasarımı ile beğeni kazanıyor. Salon ve oturma odalarına kendi tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi olan Marsilia berjer, geniş sırt minderleri ve çift katmanlı oturumu sayesinde size aradığınız konforu sunuyor. Zarif kol yapısı ile dikkat çeken ahşap bazalı berjer modülünde ve yüksek konik ayak tasarımında beyaz ya da ceviz rengi tercih edilebiliyor. Size bir tekli koltuktan fazlasını sunan Marsilia berjer ile siz de dekorasyonda ne kadar iddialı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Marsilia Berjer 
Genişlik: 800 mm / Derinlik: 750 mm / Yükseklik: 800 mm

Şönil

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.