{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/luna-dekoratif-ayna-3lu-takim-ceviz" "name":"Luna Dekoratif Ayna 3'lü Takım Ceviz" }}
Luna Dekoratif Ayna 3'lü Takım Ceviz
Luna Dekoratif Ayna 3'lü Takım Ceviz

Luna Dekoratif Ayna 3'lü Takım Ceviz

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Luna dekoratif ayna takımı ile evinizin dekorasyonunu zenginleştirin... Luna 3’lü dekoratif ayna yaşam alanlarına estetik bir dokunuş kazandırıyor.

Cilalı doğal ceviz kaplama özel tasarım ahşap çerçevesiyle dikkat çeken Luna ayna takımı farklı boyutlardaki üç parçadan oluşuyor. Şık bir dresuar üzerinde ya da evinizin dilediğiniz bir köşesinde kullanabileceğiniz dekoratif ayna takımıyla duvarlarınızı süsleyebilir, mekana derinlik kazandırarak daha aydınlık ve ferah görünen yaşam alanları yaratabilirsiniz. Dekorasyona yeni bir boyut kazandıran aynaları duvara kolayca monte edebilir, kullanacağınız alanın genişliğine ve zevkinize göre farklı kombinasyonlar yaparak özgün bir tarz yakalayabilirsiniz.

Genişlik: 50 mm
Derinlik: 10 mm
Yükseklik: 50 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.