{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/luna-dekoratif-ayna-3lu-takim-beyaz" "name":"Luna Dekoratif Ayna 3'lü Takım Beyaz" }}
Luna Dekoratif Ayna 3'lü Takım Beyaz
Luna Dekoratif Ayna 3'lü Takım Beyaz

Luna Dekoratif Ayna 3'lü Takım Beyaz

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Luna dekoratif ayna ile evinizde ferah bir görünüm oluşturabilirsiniz.
Kullanıldığı alanda şık bir görünüm sağlayan Luna dekoratif ayna 3’lü takımıyla yaşam alanlarında modern bir ambiyans yaratmayı isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Kedine özgü bir dokunuş isteyenlerin ilk tercihi olan Luna göz dolduran bir şıklık sağlıyor.

Beyaz renk seçeneği ile duvar üzerinde istenilen noktaya takılabilen ayna takımı bir arada ya da ayrı olarak değerlendirilebiliyor. Luna ayna takımı 3 mm boyutunda beyaz ahşap çerçevesiyle kullanıldığı alana ekstra aydınlık katıyor. Bu dekoratif ayna takımı kullanıldığı alanda derinlik etkisinin artmasını sağlayarak odayı olduğundan geniş gösteriyor. Birçok farklı tarzda dekorasyonla uyum sağlayarak hayal ettiğiniz dekorasyonu oluşturmanızı kolaylaştıran bu takım dayanıklı yapısıyla uzun yıllar evinizin bir parçası oluyor.

Genişlik: 50 mm
Derinlik: 10 mm
Yükseklik: 50 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.