{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/luna-boy-aynasi" "name":"Luna Boy Aynası" }}
Luna Boy Aynası
Luna Boy Aynası

Luna Boy Aynası

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Luna boy aynası dekorasyonunuzu tamamlayan bir dokunuş ile evinizde!
Kenarları ve ayakları koyu ceviz renginde dizayn edilen Luna boy aynası evlerde istenilen dekorasyonun tamamlayıcısı oluyor. İnce ve uzun bir boy aynası olan ve arkasında ayna panosunun düşmesini engelleyen dayaması olan Luna boy aynası modern odaların vazgeçilmezi haline geliyor.

Katlanabilir ayak yapısı İle taşıma kolaylığı sunuyor ve ergonomik tasarımıyla sizlere ferahlık sağlıyor. Eşsiz rengi ve modern tasarımı ile ürün kalbinizi fethediyor. Luna boy aynası ile odanıza çağdaş bir hava katabilirsiniz. Evinizin her köşesine uyum sağlayabilecek olan bu ürün modernliği yaşam alanınıza taşıyor. Luna boy aynası ile evinizin baş köşesini sıcak bir atmosfere dönüştürebilirsiniz.

Genişlik: 450 mm
Derinlik: 100 mm
Yükseklik: 1550 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.