{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/kanepe-koltuk" "name":"Kanepe / Koltuk" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lucas-3lu-koltuk" "name":"Lucas 3'lü Koltuk" }}
Lucas 3'lü Koltuk
Lucas 3'lü Koltuk
Lucas 3'lü Koltuk
Lucas 3'lü Koltuk

Lucas 3'lü Koltuk

Oturma Grubu Kanepe / Koltuk

Minimalist tasarımıyla Lucas 3’lü koltuk estetik ile konforu bir arada sunuyor.
Lucas 3’lü koltuk modern görünümü ve ekstra konforuyla ruhunuzu besliyor. Rahat oturuma alanı, yüksek yoğunluklu süngerlerden oluşan sırt minderleri ile ekstra konfor alanı yaratıyor.

BOYUT

Lucas 3’lü koltuk çeşitli alternatifleri ile evinizin ölçülerine uygun kombinasyonlar oluştururken modern görünümlü kırlentleri ile tasarıma ahenk katıyor. Sünger yapısının sağladığı ergonomi konforlu bir oturum alanı oluşturuyor. Altın, bronz ve siyah renk alternatifleri bulunan metal ayakları farklı tarzda yaşam alanlarına uygun seçenek oluşturuyor. Konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabileceğiniz genişlikte olan 3’lü koltuk sonradan eklenebilen ayak uzatma aparatı ile kolay kullanım sağlıyor. Üst düzeyde yumuşaklığı sayesinde koltuğa sırtınızı yaslayıp rahatça yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Lucas minimalist İtalyan tasarımı ile hayal ettiğiniz ambiyansa kavuşmanızı sağlıyor.

Lucas 3'Lü Koltuk
Genişlik: 2520 mm / Derinlik: 1050 mm / Yükseklik: 720 mm

Keten

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.