{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/yuksek-sifonyerler" "name":"Yüksek Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/lizbon-yuksek-sifonyer" "name":"Lizbon Yüksek Şifonyer" }}
Lizbon Yüksek Şifonyer
Lizbon Yüksek Şifonyer
Lizbon Yüksek Şifonyer
Lizbon Yüksek Şifonyer
Lizbon Yüksek Şifonyer
Lizbon Yüksek Şifonyer

Lizbon Yüksek Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Yüksek Şifonyerler

Rustik tasarımların şık tamamlayıcısı…
Lizbon yüksek şifonyerin etkileyici ceviz rengine eşlik eden altın sarısı çekmece kulpları, yatak odası dekorasyonlarını bambaşka bir seviyeye taşıyor.

Şık ve sade tasarımı ile dikkat çeken Lizbon yüksek şifonyer, zarif ayak stili ile de kullanıcıların beğenisini toplamayı başarıyor. Beş adet çekmeceden oluşan bu ürünü yatak odası dekorasyonlarınıza dahil ederek ekstra depolama alanına sahip olabilirsiniz. Nanoteknoloji ile üretilen Lizbon yüksek şifonyer, kokusuz ve hijyenik olması, kolayca temizlenebilmesi ve kimyasal madde içermemesi ile de takdir görüyor. Sizler de şık ve kullanışlı bir şifonyer arayışında iseniz, Lizbon şifonyeri iç mekan tasarımlarınıza ekleyerek eşsiz Alfemo kalitesini deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Genişlik: 611 mm

Derinlik: 487 mm

Yükseklik: 1179 mm 

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.