{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sifonyerler" "name":"Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/lizbon-sifonyer" "name":"Lizbon Şifonyer" }}
Lizbon Şifonyer
Lizbon Şifonyer
Lizbon Şifonyer
Lizbon Şifonyer

Lizbon Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Şifonyerler

Koyu ceviz tonunun klasik şıklığı…
Ceviz rengine eşlik eden altın sarısı kulplar ve zarif ayak tasarımı ile Lizbon şifonyer, yatak odası dekorasyonlarınızı farklı bir seviyeye taşımayı amaçlıyor.

Lizbon şifonyeri, rustik, modern, geleneksel ve bohem gibi pek çok dekorasyon tarzına dahil ederek hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Geniş kapasiteli üç adet çekmeceye sahip olan Lizbon şifonyer, işlevsel bir ürün olmasının yanı sıra, bir yatak odasının olmazsa olmaz dekoratif tamamlayıcılarından biri olması ile de sıklıkla tercih edilen mobilyalar arasında yerini alıyor. Nanoskin özellikli Lizbon şifonyer, leke tutmaması, kimyasal madde içermemesi ve kokusuz olması ile de takdir görüyor. Şık ve kaliteli bir şifonyer arayışında iseniz, Lizbon şifonyer ile dekorasyonlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Genişlik: 934 mm
Derinlik: 487 mm
Yükseklik: 795 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.