{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lizbon-sandalye" "name":"Lizbon Sandalye" }}
Lizbon Sandalye
Lizbon Sandalye
Lizbon Sandalye
Lizbon Sandalye
Lizbon Sandalye
Lizbon Sandalye
Lizbon Sandalye
Lizbon Sandalye

Lizbon Sandalye

Yemek Odası Sandalye

Sadelikle gelen şıklık…
Lizbon sandalyenin bej renkli kumaşı ile koyu renkli ayaklarının oluşturduğu hoş kontrast, yemek odalarının ihtiyacı olan şık dokunuşu yapmaya geliyor.

Yemek odası dekorasyonlarında sade görünümler ve abartısız bir şıklık tercih eden kullanıcılarımız için Lizbon sandalye, harika bir seçim olarak öne çıkıyor. Açık renkli kumaşı ile Lizbon sandalyeyi, pek çok tarz ve renkteki mobilyalarınız ile kombine ederek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Nanoteknoloji ile üretilen bu ürün, kimyasal madde içermemesi, kokusuz ve hijyenik olması ile de takdir görüyor. Sizler de şık ve sade bir sandalye arayışında iseniz, Lizbon sandalye ile yemek odalarınızın şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.