{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-masasi" "name":"Yemek Masası" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/lizbon-sabit-yemek-masas%C4%B1" "name":"Lizbon Sabit Yemek Masası" }}
Lizbon Sabit Yemek Masası
Lizbon Sabit Yemek Masası
Lizbon Sabit Yemek Masası
Lizbon Sabit Yemek Masası

Lizbon Sabit Yemek Masası

Yemek Odası Yemek Masası

En keyifli yemek saatleri…
Koyu ceviz rengi, sade tasarımı ve özgün ayak stili ile Lizbon sabit yemek masası, aileniz ve dostlarınızla geçirdiğiniz yemek saatlerini daha da keyifli kılıyor.

Pek çok tarzdaki ev dekorasyonu ile kombine edebileceğiniz şekilde sade ve modern bir tasarıma sahip olan Lizbon yemek masası, hem koyu rengin hakim olduğu yemek odalarında hem de açık tonlarla bezenmiş yemek odalarında mükemmel bir eşlikçi olmayı başarıyor. Üretim malzemesi yonga levha olan Lizbon yemek masası, Nanoskin özelliği sayesinde leke tutmaması, kokusuz ve hijyenik olması ile de takdir görüyor. Lizbon sabit yemek masası ile sizler de eşsiz Alfemo kalitesini yemek odalarınızda deneyimleyebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.